O nás

EXPO DATA spol. s r.o.

Naše stabilní a zkušená redakce funguje již od roku 1992 a naši redaktoři a grafici mají mnohaleté zkušenosti s různorodými redakčními i grafickými pracemi.

Veškerým textům je věnována náležitá pozornost: procházejí korekturami před zlomem do stránek, editorským procesem a výběrem obrazové dokumentace. Poté, co je grafici rozvrhnou do nejlepší podoby, kdy spolu ladí text s obrazovou stránkou, následují korektury v zalomených stránkách.

Naši jazykově vybavení redaktoři dbají na jazykovou i stylistickou správnost textů jak v češtině, tak v cizích jazycích (angličtina, němčina) a publikují také vlastní reportáže i texty.

Naši grafici jsou schopni pro Vaši zakázku vytvořit jak grafické návrhy stránek i nových motivů pro časopisy, knihy či brožury a letáky, tak zdařilé kresby.

Vytváříme, spravujeme a aktualizujeme rovněž webové stránky.

Máme zkušenosti nejen s přípravou tištěných a elektronických časopisů, ale i s tvorbou katalogů, prospektů, brožur, plakátů, inzerce a rovněž knih.

Z časopisů připravujeme např. časopis Stavebnictví či Česká oční optika. Z elektronických interaktivních publikací pak např. Energeticky soběstačné budovy či fairherald. Z knih lze doporučit např. Stavbařův průvodce Evropou, Bomby nad Brnem či Stavby Jihomoravského kraje.

Adresa

EXPO DATA spol. s r.o.
Výstaviště 1, CZ – 648 03 Brno
(u zastávky autobusu č. 84, vstup přes výškovou budovu BVV)
www.expodata.cz

IČ: 44960751, DIČ: CZ44960751
Obchodní rejstřík:
Krajský soud v Brně, oddíl C, vl. 3809
Bankovní spojení:
ČSOB Brno, číslo účtu: 377345383/0300

budova epo data

Reference